RYCHLÝ KONTAKT  
+420 774 619 722

Jste zde: HomeStavba rodinných domů

Stavba rodinných domů

Stavební firma LINDAUR - Stavba rodinných domů Liberec

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro stavbu rodinného domu na klíč, obraťte se na profesionály - ušetříte tím nemálo času i nákladů. 
Stavba rodinného domu není zrovna jednoduchá záležitost a pokud nemáte zkušený tým, stavební dozor a zkušeného stavbyvedoucího, může se stát výstavba domu doslova noční můrou.
V případě potřeby zajistíme vše potřebné od projektu rodinného domu až po dokončovací stavební práce. Díky tomu Vám můžeme garantovat  cenu i termín předání, a to vše se zárukou kvalitně odvedené, profesionální práce. Jsme schopni vyhovět i speciálním požadavkům při stavbě rodinného domu na klíč.

Stavba rodinných domů na klíčJelikož většina lidí staví jednou za celý život, snažíme se při stavbě rodinného domu na klíč s klientem komunikovat, a to nejen proto, aby výsledná stavba domu byla přesně podle představ našeho zákazníka, ale také proto, aby se při řešení stavby na nic nezapomnělo.

Máme zájem abyste na základě vlastní zkušenosti doporučovali naše služby vašim známým a přátelům. Naším cílem je tedy vždy na prvním místě spokojený zákazník.

Pokud Vás oslovila naše nabídka, nebo chcete-li více informací, neváhejte a kontaktujte nás - rádi Vám bezplatně poskytneme poradenskou činnost včetně podrobných informací, navrhneme nejvhodnější řešení, termín realizace a samozřejmě vypracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci zdarma. Veškeré stavební práce a taktéž i stavby rodinných domů provádíme nejen v Liberci, ale také v jeho širokém okolí.

Podívejte se také do galerie našich referencí, kde můžete shlédnout výběr našich již realizovaných staveb.

Rychlý kontakt


Stavební firma LINDAUR
Vlastimil Lindaur
Hodkovická 31
Liberec XXIII-Doubí
463 12

tel: +420 774 619 722

Vybrané reference