RYCHLÝ KONTAKT  
+420 774 619 722

Jste zde: HomePůdní vestavby

Půdní vestavby

Stavební firma LINDAUR - Půdní vestavby Liberec

Půdní vestavby se staly v poslední době velmi oblíbeným způsobem, jak rozšířit obytnou plochu domu. Půdní vestavba představuje zajímavé a originální řešení využití půdní plochy, ovšem pouze spolu s kvalitně odvedenou prací.
Půdní vestavba, nebo nástavba zlepší vzhled celého domu, vyřeší se oprava střechy i zateplení stropu najednou. Ušetřit se tak dají nemalé peníze za energie na vytápění.

Půdní vestavbyRealizaci půdních vestaveb provádíme precizně a důsledně s ohledem na využitelnou plochu půdy. Většinou provádíme montáže sádrokartonových konstrukcí za užití sádrokartonu od předních firem. S realizací půdní vestavby zároveň provádíme zateplení půdních prostor, opravy či výměny krovů, montáž střešních oken a kontrolu či opravu střešní krytiny.

Pokud Vás oslovila naše nabídka, nebo chcete-li více informací, neváhejte a kontaktujte nás - rádi Vám bezplatně poskytneme poradenskou činnost včetně podrobných informací, navrhneme nejvhodnější řešení, termín realizace a samozřejmě vypracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci zdarma. Veškeré stavební práce a taktéž i půdní vestavby provádíme nejen v Liberci, ale také v jeho širokém okolí.

Podívejte se také do galerie našich referencí, kde můžete shlédnout výběr našich již realizovaných staveb.

Rychlý kontakt


Stavební firma LINDAUR
Vlastimil Lindaur
Hodkovická 31
Liberec XXIII-Doubí
463 12

tel: +420 774 619 722

Vybrané reference