RYCHLÝ KONTAKT  
+420 774 619 722

Jste zde: HomeFasády a zateplení

Fasády a zateplení

Stavební firma LINDAUR - Fasády a zateplení Liberec

Zateplení fasády je spolu s výměnou oken jednou z nejčastějších cest, jak ušetřit ročně mnoho peněz za vytápění domu.
Zateplením fasády nejen snížíte spotřebu energie na vytápění, ale zároveň získá Váš dům i nový a modernější vzhled. Zateplení fasády má samozřejmě velice kladný vliv na celou stavbu a také se značně prodlouží její životnost. V neposlední řadě Vám zateplení fasády zhodnotí tržní cenu domu. Zateplením fasád se dá ušetřit 30 až 60% nákladů na vytápění, což znamená významnou úsporu v rozpočtu domácnosti.

Zateplení a fasádyzateplení fasády používáme osvědčené zateplovací systémy firem BAUMITWEBER,nebo CERESIT. Tito výrobci se zateplením fasád zabývají již dlouhá léta a v tomto oboru patří mezi předení firmy. Pokud si pro zateplení fasády vyberete jednoho z těchto výrobců, získáváte vysoce kvalitní a lety prověřené certifikované systémy. Zateplení fasády je naše firma samozřejmě schopna realizovat i systémy dalších výrobců.

Pokud Vás oslovila naše nabídka, nebo chcete-li více informací, neváhejte a kontaktujte nás - rádi Vám bezplatně poskytneme poradenskou činnost včetně podrobných informací, navrhneme nejvhodnější řešení, termín realizace a samozřejmě vypracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci zdarma. Veškeré stavební práce a taktéž i fasády a zateplení provádíme nejen v Liberci, ale také v jeho širokém okolí.

Podívejte se také do galerie našich referencí, kde můžete shlédnout výběr našich již realizovaných staveb.

Rychlý kontakt


Stavební firma LINDAUR
Vlastimil Lindaur
Hodkovická 31
Liberec XXIII-Doubí
463 12

tel: +420 774 619 722

Vybrané reference