RYCHLÝ KONTAKT  
+420 774 619 722

Jste zde: HomeSádrokartonové práce

Sádrokartonové práce

Stavební firma LINDAUR - Sádrokartonové práce Liberec

Sádrokartonové konstrukce lze například využít všude tam, kde není klasické stavebnictví možné. Sádrokarton je vhodný jak při budování interiéru novostaveb, tak při rekonstrukcích. Sádrokarton lze použít také pro exteriéry - venkovní prostory. Velkou výhodou sádrokartonu je možnost s jeho pomocí vytvořit takřka jakékoli tvary.

Sádrokartonové práceObrovskou výhodou sádrokartonu je také jeho možnost použití z protipožárních důvodů i pro zlepšení akustiky v místnosti. Sádrokarton umožňuje rychle, kvalitně a levně změnit kompletně prostor bytu nebo kanceláře. Sádrokarton má další velkou výhodu oproti klasickému zdivu, má nízkou hmotnost oproti ostatním stavebním materiálům a je tedy menší zátěží pro konstrukci domu. Navíc má skvělé zvukově izolační vlastnosti.

Pro sádrokartonové práce využíváme osvědčené materiály firem Knauf a Rigips.

Pokud Vás oslovila naše nabídka, nebo chcete-li více informací, neváhejte a kontaktujte nás - rádi Vám bezplatně poskytneme poradenskou činnost včetně podrobných informací, navrhneme nejvhodnější řešení, termín realizace a samozřejmě vypracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci zdarma. Veškeré stavební práce a taktéž i sádrokartonové práce provádíme nejen v Liberci, ale také v jeho širokém okolí.

Podívejte se také do galerie našich referencí, kde můžete shlédnout výběr našich již realizovaných staveb.

Rychlý kontakt


Stavební firma LINDAUR
Vlastimil Lindaur
Hodkovická 31
Liberec XXIII-Doubí
463 12

tel: +420 774 619 722

Vybrané reference