RYCHLÝ KONTAKT  
+420 774 619 722

Jste zde: HomeDalší stavební činnost

Další stavební činnost

Stavební firma LINDAUR - Další stavební činnost

Pro našeho klienta jsme schopni zrealizovat celou řadu dalších stavebních prací jako například:

Pokládka dlažbyPokládka zámkové dlažby

Pokud potřebujete rychle, trvanlivělevně vyřešit povrch příjezdové komunikace k domu, parkoviště, terasu, chodník, dvorek, nebo jiný venkovní prostor, využijte výhody zámkové dlažbyTrvanlivou zámkovou dlažbu, zatravňovací, nebo vymývanou dlažbu, přídlažbu, obrubníky i palisády vám položíme rychle, kvalitně a za přijatelnou cenu.

Stavba plotů

Ochraňte Váš majetek a vymezte přesně Vaše soukromí. Současná nabídka trhu s ploty nabízí nespočet krásných a zajímavých variant. Provedeme veškerou činnost, která je s výstavbou plotu spojená - od zaměření pozemku, přes vypracování návrhu až po samotnou realizaci.

Teréní úpravyTerénní úpravy

Naše firma je schopna zrealizovat jakékoliv terénní úpravy jako jsou výkopy pro inženýrské sítě (vodovod, plynovod, kanalizace), výkopy základů a základových pásů, výkopy pro bazény, terénní úpravy rovinných i svažitých terénů, nakládání a přemísťování zeminy a jiných materiálů, rovnání a svahování terénů a jiné výkopové a zahrnovací práce.

Obkladačské práce

Provádíme veškeré obkladačské práce rychle a kvalitně. Rádi Vám poradíme a doporučíme nejvhodnější keramické obklady, dlažbu nebo mozaiku pro exteriér či interiér.
Pracujeme se všemi typy obkladových materiálů.

Pokud Vás oslovila naše nabídka, nebo chcete-li více informací, neváhejte a kontaktujte nás - rádi Vám bezplatně poskytneme poradenskou činnost včetně podrobných informací, navrhneme nejvhodnější řešení, termín realizace a samozřejmě vypracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci zdarma. Veškeré stavební práce provádíme nejen v Liberci, ale také v jeho širokém okolí.

Podívejte se také do galerie našich referencí, kde můžete shlédnout výběr našich již realizovaných staveb.

Rychlý kontakt


Stavební firma LINDAUR
Vlastimil Lindaur
Hodkovická 31
Liberec XXIII-Doubí
463 12

tel: +420 774 619 722

Vybrané reference